Advert

Erol: Siyaset hizmette rekabetin yeri olmalı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Erol: Siyaset hizmette rekabetin yeri olmalı
Erol: Siyaset hizmette rekabetin yeri olmalı İzzet TUMAY
Bu içerik 580 kez okundu.

Mollakendi Belediye Başkanı Doğan’ı ziyaret eden CHP Milletvekili Erol:

Siyaset hizmette rekabetin yeri olmalı

Evren DEMİRDAŞ

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında seçilen belediye başkanlarını hayırlı olsun ziyaretleri yapan CHP’li Erol, Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ı ziyaret ederek başarılar diledi.  Başkan Doğan ve belediye personeli vekil Erol’u kapıda karşıladı. Belediye makamında ikramlarda bulunan başkan Doğan beldesinde yapılan çalışmalar hakkında Milletvekili Gürsel Erol’a bilgi verdi.

Mollakendi Belediye başkanıyla övgüyle söz eden CHP milletvekili Erol, "Belediye başkanımızın Elâzığ protokolünde, Elazığ’da ki etkinliklerde, Elazığspor’un maçlarında karşılaştığımız zaman bize karşı gösterdiği iyi niyet ve özel ilgiden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. O samimiyeti gözlerinde hissediyorum” dedi.

“BELDEMİZE GELEREK BİZLERİ ONURLANDIRDILAR”

Yaptıkları ziyaretten dolayı vekil Erol’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, "Ben göstermiş oldukları nezaketten dolayı, göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum beldem adına. Kendileri bugün buraya gerek bizleri çok onurlandırdılar. Ben kendilerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sayın vekilimi de kalben sevdiğimi ifade etmek istiyorum. Buraya geldikleri için tekrar kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Allah kendisinden binlerce kere razı olsun. Beldem adına kendilerine teşekkürlerimi ifade ediyorum. Bugün sayın vekilimin buraya gelmesi, bizlerle belde haklı ile burada olması ne kadar siyasi olarak farklı yerlerde olsak ta ben gerçekten bugün kendisine teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum. Bizi çok onure ettiler” diye konuştu.

“SİYASET KUTUPLAŞMANIN DEĞİL HİZMETTE REKABETİN YERİ OLMALIDIR”

Belediye personelinin ve belde halkının yakın ilgisinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden, ”Belediye personellerimizin ve belde halkının bize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı ben burada olan dostlarımıza, belediyemizin personeline ve beldemizin sakinlerine teşekkür ederim. Tabi ki siyaset kutuplaşmanın, çatışmanın yeri değil. Siyaset hoşgörünün, birlikte hareket edebilmenin, hizmette rekabetin yeri olabilmelidir. Ben Elazığ’a geldiğim günden beri bu çizgide siyaset yaparak bu anlayışı yerleştirmeye alışıyorum. Hepimizin siyaseten farklı düşünmesi gayet doğaldır. Siyasi tercihlerimizin ayrı olması da gayet doğaldır ama bizim farklılıklarımız ayrıştırmayı beraberinde getirmemeli. Bizim farklılıklarımız bir konunun, bir sorunun, bir beklentinin çözümünde ortak değerler üzerinde en doğru kararı nasıl verebiliriz, birlikte nasıl hareket edebiliriz doğrultusunda olabilmelidir.” diye belirtti.

“EROL’DAN BAŞKAN DOĞAN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER”

Başkan Enis Doğan’ın kendisine göstermiş olduğu iyi niyet ve yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini ileten Erol şunları aktardı;

“Belediye başkanımızın Elâzığ protokolünde, Elazığ’da ki etkinliklerde, Elazığspor’un maçlarında karşılaştığımız zaman bize karşı gösterdiği iyi niyet ve özel ilgiden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. O samimiyeti gözlerinde hissediyorum. Ben sonuçta ilin milletvekiliyim. Seçim bittikten sonra bu ilde yaşayan herkesin milletvekilliğini yapmak herkesin sorunları ile ilgilenmek gibi sorumluluğum var. Ayrıca belediye başkanlarının görevi de öyle. Tabi ki seçim döneminde herkes kendi kampanyasını, söylemi üzerinde bir şeyler geliştirebilir. Seçim bittikten sonra artık o ilçenin, o beldenin, o ilin belediye başkanıdır. Herkese eşit davranmak zorunda.”

Yapılan açıklamaların sonrasında  Güntaşı mahallesinde yapılan havuz alanı gezerek belde sakinleriyle sohbet etti.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ