Advert

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK
ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK                                                               İzzet TUMAY
Bu içerik 261 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ

Elazığ'da lise öğrencileri, kitap okuma alışkanlığını arttırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda kitap okudu. Elazığ Mehmet  Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri 'okumaya hevesim var' etkinliği düzenledi. Etkinlik çerçevesinde öğrenciler, okul dışına çıkarak banklarda ve yeşil alanlarda kitap okudu. Okul müdürü ve öğretmenler de etkinliğe destek verdi.

Mehmet  Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Hasbi Üstündağ, yaptığı açıklamada, etkinliğin Elazığ Valiliği himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan 'Elazığ Her Yerde Kitap Okuyor' projesine katkı sağlamak ve kitap okuma alışkanlığında farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirildiğini söyledi.

Etkinliğin dikkat çekici olduğunu ifade eden Üstündağ, "Bu faaliyeti zaman zaman tekrarlayacağız. Doğal bir hal alırsa okuma faaliyetlerimizi burada sürdüreceğiz. Okulumuzun çevresi buna müsait.Israrla dikkat çekeceğiz. Önceki yıllarda da yapılmıştı. Bu yıl ilk kez yapıldı. Bu faaliyette emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ