Advert

Pirinçci, Elazığ Belediyesine ait Hayvan barınağı'nı ziyaret etti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Pirinçci, Elazığ Belediyesine ait Hayvan barınağı'nı ziyaret etti
Pirinçci, Elazığ Belediyesine ait Hayvan barınağı'nı ziyaret etti İzzet TUMAY
Bu içerik 324 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vasıtası ile Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci, Elazığ Belediyesine ait Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti. Pirinçci yaptığı ziyarette açıklamalarda bulunarak hayvan haklarının sürdürülebilir bir çevre için zorunluluk olduğuna dikkat çekti.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci, Elazığ Belediyesine ait Hayvan Barınağı’nı ziyaret ederek Hayvanları Koruma günü münasebeti ile hayvan maması ve mama tası dağıttı. Hayvan barınağı ve barındırdığı hayvanlar hakkında bilgiler alan Pirinçci, hayvanların yaşam hakkına destek vermenin sürdürülebilir bir çevre ve gelecek için zorunluluk olduğunu ifade etti.

İl Müdürü Mustafa Pirinçci’nin, hayvan barınağına yaptığı ziyarette Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Vesile Tutçugil refakat etti.

Pirinçci yaptığı ziyarette yanlarında getirdiği getirmiş olduğu hayvan maması ve taslarını barınağa teslim etti.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci; Hayvanları Koruma Günü ve yapılan ziyarete ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bakanlığımızın 81 il genelinde gerçekleştirdiği bu etkileşim ve çalışma bizler adına oldukça önemli. Bu bakımdan bu gün Elazığ Belediyesine ait Hayvan Barınağını ziyaret ettik.

Doğayı bizlerle paylaşan minik dostlarımızın yaşam hakkına destek vermek sürdürülebilir bir çevre ve gelecek için zorunluluktur. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nün amacı, hayvanlara karşı sevgi duyguları aşılamak, onları korumak, haklarına saygı duyulmasını sağlamak ve her günümüzü birlikte geçirdiğimiz hayvanları görünür kılmaktır. Bu gün yapılan tüm etkinlikler, bakıp görmediğimiz okuyup anlamadığımız söyleneni algılamadığımız hayat akışında algılarımızı hayvan haklarına çekmeyi amaçlar. Hayvanlar dünyayı birlikte paylaştığımız varlıklardır. Doğanın dengesinin korunmasında, besin zincirinin oluşumunda olmazsa olmaz rolleri bulunmaktadır. Yaşayan tüm canlılar gibi onlar da, doğanın, eşit haklı bireyidir. Bu nedenle tüm hayvanların saygı görme hakkı vardır ve hiçbirine zalimce davranılamaz. Ekolojik dengeyi ayakta tutan binlerce, adını bile bilmediğimiz hayvan varken, gözle görebildiğimiz, duygularımızı, evimizi, bahçemizi, sevgimizi paylaştığımız sevimli dostlarımızı mutlaka önemsemeliyiz. Çocuklarımıza minik dostlarımızla birlikte yaşama alışkanlığı ile hayvan ve doğa sevgisi kazandırmalıyız. Ayrıca bizim inancımız gereği hayvanlara duyarlı davranmak, onlara eziyet etmemek bir zorunluluktur. Yaratılanı severim Yaradan’dan ötürü düsturu ve üslubundan hareket ederek 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma gününün, minik dostlarımızın yaşama haklarının korunmasına, sağlıklı ve refah içinde yaşamalarına vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ