Advert

Harput’un UNESCO yolculuğu değerlendirildi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Harput’un UNESCO yolculuğu değerlendirildi
Harput’un UNESCO yolculuğu değerlendirildi İzzet TUMAY
Bu içerik 167 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Elazığ’ın tarihi Harput mahallesi Harput’un ANESCO geçici Kültür Mirası listesinde yer alması için başlatılan çalışmalar Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın başkanlığında yapılan toplantıda değerlendirildi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın başkanlığında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kamu kurum ve sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katılımıyla Harput'un UNESCO'ya dahil edilmesi ile ilgili değerlendirme toplantısında, başvurunun ardından bugüne kadar geçen süreçte yapılan çalışmalar ve bu çalışmaların ışığında önümüzdeki süreçte yapılması gereken çalışmalar yer aldı.

Vali Çetin Oktay kaldırım, Harput’un bu önemli çalışmanın sonucunda UNESCO Kültür Listesinde yer almasının ilimize olan katkısının farkında olduklarını belirterek” Bu çalışmamız beklediğimiz gibi gelişmeler yaşanarak devam ediyor. Biz bu sürece nasıl olumlu katkı verebiliriz bunun çabasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız değerlendirme toplantısında da bunu sağlamak adına  bazı istişareler yaptık ve bu istişare doğrultusunda bir çalışma planı oluşturduk.Önümüzdeki süreç içinde bu plan kapsamında çalışmaların yapılmasına karar verdik.” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ