Advert

34 YIL SONRA SINIF SIRALARINDA BULUŞTULAR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
34 YIL SONRA SINIF SIRALARINDA BULUŞTULAR
34 YIL SONRA SINIF SIRALARINDA BULUŞTULAR İzzet TUMAY
Bu içerik 250 kez okundu.

34 yıl sonra karşılaşan sınıf ve dönem arkadaşları hasret giderdiler. Türkiye’nin hatta Dünyanın çeşitli yerlerine dağılan mezunlar, bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar. Toplanan kalabalık okul kantininden geçerek Konferans salonunda yerlerini aldılar. Mezunlardan Temur Yıldız Hocanın okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ve kendisinin yazdığı şiiri okumasıyla başlayan toplantı, okul müdürü Bahattin Erdoğan’ın hoş geldiniz ve teşekkür konuşmasıyla devam etti. Toplantıyı organize edenlerden Mustafa Tiryaki de Mutluluklarını dile getiren konuşmalar yaptılar. Toplantıya katılanlara ve okul müdürüne de teşekkür eden Tiryaki, “Bu yılki toplantımızı Aramızdan ayrılıp rahmeti rahmana giden Kıymetli kardeşimiz YILMAZ GÜNDOĞDU ANISINA düzenlemiş olduk. Okunan Kur’an tilaveti ve yapılan dua ile ruhuna bağışladık. Yılmaz kardeşimiz beden olarak aramızda yoktu ama ruhu inşallah yanımızdaydı. RUHU ŞAD OLSUN MEKANI CENNET OLSUN” dedi . Daha sonra sınıfları ziyaret eden mezunlar 34 yıl sonra okul sıralarında oturarak o günleri hatırladılar.

Aralarında, öğretim görevlileri, Profesörler, Doktorlar, öğretmenler, İmam Hatipler, Müezzin Kayyumlar, Müdürler, memurlar. Esnaflar, emekliler, işadamları… gibi birçok meslek sahibi olan mezunlar daha sonra hasret ve mutluluklarını, yine mezunlardan öğr. Gör. Ve İşadamı Akın Aziret Beyin ikram ettiği Keban Soğuk Mağara tesislerinde Alabalık yiyerek sürdürdüler. Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlının tahsis ettiği araçla Keban Barajını gezme imkanı da bulan Mezunlar bir sonraki yıl tekrar buluşmak üzere ayrıldılar. (Bülten Haber)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ