Advert

KÜTÜPHANENİN BİR BÖLÜMÜ HİZMETE ALINDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KÜTÜPHANENİN BİR BÖLÜMÜ HİZMETE ALINDI
KÜTÜPHANENİN BİR BÖLÜMÜ HİZMETE ALINDI İzzet TUMAY
Bu içerik 170 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Fırat Üniversitesinin yeni yapılan kütüphanesinin bir bölümünün hizmete alındığını açıklayan Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ “ Yılsonuna kadar tümüyle hizmete alınmış olacak.” dedi.

F.Ü. Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, kütüphane ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“ Fırat Üniversitesi Kütüphanesinin sadece 7/24 salonu ve zemin kattaki dinlenme ortamları hizmete alınmıştır. Kütüphane yılsonuna kadar tam işlevsel olarak hizmete alınacaktır. Hiç kimseyle kontakt kurmadan kütüphaneyle ilgili bütün işlemlerinizi sizler yürütebileceksiniz. Yıl sonuna kadar hizmete girecek 1, 2 ve 3. Katlarda; Ders çalışma odaları, Dinlenme ortamları, Multimedya salonu, Grup çalışma salonları ve atölyeleri, Toplantı salonları, İnteraktif ortamları, Kitap okuma salonları, Nadir eserler salonu, Süreli yayınlar salonu. Böylece üniversitemizin ihtiyacı olan ve tüm kesimlere hizmet verecek bir kütüphanemizi hizmete açmış olacağız.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ