Advert

ARSLAN: KOOPERATİFLEŞME ÇÖZÜM OLACAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ARSLAN: KOOPERATİFLEŞME ÇÖZÜM OLACAK
ARSLAN: KOOPERATİFLEŞME ÇÖZÜM OLACAK İzzet TUMAY
Bu içerik 326 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ’ın tarım ve hayvancılık alanında çok büyük potansiyelinin olduğunu bunun içinde bir çok çalışma yürüttüklerini söyledi.

Arslan, "Tarım ve hayvancılık sektörü ilimizin lokomotif sektörlerinden en fazla gelir dağılımına sahip önemli sektörümüz ve bunu taçlandırma adına Tarım ve ticaretini güçlendirme adına yapılan fuarımız gerçekten ilimiz ekonomisi adına çok değerlidir.“ dedi.

Şimdiye kadar bu alanlarda birçok sıkıntılar yaşandığını dile getiren Arslan, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz dönemlerde tarım ve hayvancılık ile alakalı birçok spekülasyon oldu. Bir türlü istediğimiz noktalara gidememekten bahsettik.  Bunların altına indiğimiz zaman kooperatifleşme, organze olamama ve ilimizde özellikle tarım alanlarının sular ile buluşamaması en büyük engeller olarak görüldü.  Bizde göreve geldiğimiz günden beri tarımı en iyi şekli ile ticaretinin yapılması adına birçok çalışmalara imza attık. Bunlardan en büyüğüne kooperatifleşme ve oradan üretilecek ürünlerin sanayi tesislerinde yüksek katma değerli ürünlere dönüştürülmesidir. Bunun ile alakalı Baskil, Ağın, Yurtbaşı ve Gezin bölgesinde kooperatiflerimizi kurma kararı aldık şuanda şuan da evrakları hazırlanıyor. Önümüzde ki günlerde inşallah bu kooperatiflerimiz inşallah kurulmuş olacak."

"AMACIMIZ O BÖLGELERDEKİ TARIMSAL ÜRÜNLERİMİZİ EN İYİ ŞEKLİ İLE ÜRETEBİLMEK"

Bu anlamada yapılan tarım fuarının yapılacak benzer çalışmalara ciddi desteği olacağını ifade eden Arslan,” Amacımız o bölgelerdeki tarımsal ürünlerimizi en iyi şekli ile üretebilmek çiftçilerimizin rekabet gücünü artırmak ve oradan çıkacak ürünler ile sanayi tesislerinde yüksek katma değerli ürünler üretmek bunları da inşallah hem ülkemizde hem de ülkemizin dışında en iyi şekli ile fiyatlandırıp pazara arz edebilmek.” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ