Advert

HAFIZ NASRULLAH ÖZDEMİR TÜRKİYE FİNALİNDE

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HAFIZ NASRULLAH ÖZDEMİR TÜRKİYE FİNALİNDE
HAFIZ NASRULLAH ÖZDEMİR TÜRKİYE FİNALİNDE İzzet TUMAY
Bu içerik 372 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR

İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya dün Altınçevre Yatılı Erkek Kur’an Kursu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette, Akçakiraz Beldesi Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ve Harput Eğitim Merkezi Müdürü Turgut Tunç hazır bulundu.

Hafızlık yarışmasında ilk yedi hafız arasına girerek Türkiye Finali’ne katılmaya hak kazanan Hafız Nasrullah Özdemir’i tebrik eden ve finalde başarılar dileyen Müftü Sarıkaya; ilimizi temsil edecek öğrencilerin yetişmesinde büyük emeği bulunan kurs yöneticisi Yusuf Yazar’a ve hocalarına ayrıca teşekkür etti.

Bu yıl hafızlığını tamamlayan Altınçevre Yatılı Erkek Kur’an Kursu öğrencilerinden 13 yaşındaki Nasrullah Özdemir Türkiye Finali ön elemesini de geçerek Türkiye Finali’ne katılmaya hak kazandı.

Haziran ayında Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olup, Hafızlık Belgesini alan Nasrullah Özdemir il birincisi olduktan sonra Diyarbakır'da yapılan bölge yarışmasında da birinciliği elde ederek Türkiye finali için ön elemeye girmeyi başardı.

Bölge birincisi olarak Ankara'da Diyanet İşleri Başkanlığında yapılan ve 18 hafızın yarıştığı, Türkiye Finali ön elemesinde en başarılı ilk 7 hafız arasına giren Nasrullah Özdemir 31 Ekim 2019 Perşembe günü Kayseri'de yapılacak olan Hafızlık Yarışması Türkiye Finali’nde ilimizi temsil edecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ