YEREL
Giriş Tarihi : 09-10-2019 09:27   Güncelleme : 09-10-2019 09:27

Başkan Doğan ilimiz bürokratlarını ziyaret etti

Başkan Doğan ilimiz bürokratlarını ziyaret etti

Evren DEMİRDAŞ

Mollakendi Belde Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığ’a Emniyet Müdürlüğüne atanan Celal Sel ve Jandarma Alay Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Gökhan İnan’ı ve Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse’yi makamlarında ziyaret etti.

Başkan Mehmet Enis Doğan, ilk ziyareti Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse’ye oldu.

Başsavcı Osman Köse ziyaretinin ardından yeni atanan Elazığ Emniyet Müdürü Celal Sel’e ve Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Gökhan İnan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Mehmet Enis Doğan Sel ve İnan’a yeni görevlerinde başarılar diledi.

“ELAZIĞ’IN EMİN ELLERDE OLDUĞU GÖRMENİN BİR KEZ DAHA GURURUNU YAŞADIK”

Yapılan ziyaretlerin ardından açıklama yapan Doğan,” Bugün ziyaretler kapsamında Elazığ Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Osman Köse’yi,  Elazığ’a yeni atanan İl Emniyet Müdürümüz Sayın Celal Sel’i ve Jandarma Alay Komutanımız Sayın Gökhan İnan’ı makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledik. Sağolsunlar bizleri çok nazik bir şekilde karşıladılar Elazığ’ın emin ellerde olduğunu bir kez daha görmenin gururunu yaşadık. Misafirperverliklerinden dolayı ilimizin değerli yöneticilerine sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA