Advert

Elazığ Her Yerde Okuyor Projesi gerçekleşti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığ Her Yerde Okuyor Projesi gerçekleşti
Elazığ Her Yerde Okuyor Projesi gerçekleşti İzzet TUMAY
Bu içerik 164 kez okundu.

Şehit Eyüp Emre Kan İlkokulu Okuma bahçesinin açılışı gerçekleştirildi.

Elazığ Her Yerde Okuyor Projesi kapsamında öğrencilerimize okumayı sevdirmek adına okullarımızın yaptığı çalışmalar sürüyor. Proje kapsamında Hankendi’de bulunan Şehit Eyüp Emre Kan İlkokulu tarafından öğrenciler için okuma bahçesi oluşturuldu.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’le birlikte eğitim yöneticileri ve öğrencilerimizin de katıldığı açılış öncesinde Müdür Gürtürk sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Çocuklarla sohbetinde okumanın önemine vurgu yapan Gürtürk; “Okumak, düşünme ve anlama kabiliyetlerinizi geliştirmenizi, hayata farklı açılardan bakabilmenizi, olaylar arasında mukayese yapabilmenizi ve hayatın her alanında başarılı olmanızı sağlar.

Türkiye’nin geleceğine ışık tutacak olan sizlersiniz. Ülkemizin geleceği sizlerin vereceği kararlarla, yapacağınız işlerle, üreteceğiniz bilgiyle şekillenecek. Bu yüzden sizlerin başarılı olması, yarının dünyasına şimdiden hazırlanmaya başlamanız bizim için çok önemlidir. Yarının karar alıcıları olarak sizler daha çok çalışmak, daha çok üretmek zorundasınız. Bu nedenle okumanızı önemsiyoruz. Başarıya giden en etkili yolun okumaktan, araştırmaktan ve üretmekten geçtiğini asla unutmayın” dedi.

Sınıf ziyaretlerinin ardından Müdür Gürtürk ve misafirler Okuma Bahçesi ve Atık Köşesinin açılışını gerçekleştirerek öğrencilerle sohbet ettiler. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ