Advert

Park ve Bahçeler Müdürlüğü daha yeşil bir Elazığ için çalışıyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Park ve Bahçeler Müdürlüğü daha yeşil bir Elazığ için çalışıyor
Park ve Bahçeler Müdürlüğü daha yeşil bir Elazığ için çalışıyor İzzet TUMAY
Bu içerik 157 kez okundu.

Elazığ Belediyesi kent estetiğine değer kazandırmak amacıyla şehir genelinde çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince şehir genelindeki park-bahçe ve yeşil alanlarda çim ekim çalışmalarının yanı sıra yapımı tamamlanan parklarda da kauçuk zemin ve oyun gurubu kurulumu gerçekleştiriliyor.

Elazığ Belediyesi sonbahar mevsimiyle birlikte şehir genelinde çim ekim çalışmalarını sürdürüyor. Eylül-Ekim dönemini kapsayan çalışmalar kapsamında şehir genelindeki park-bahçe ve yeşil alanlarda Hydroseeding yöntemiyle 30 bin metrekarelik alanda çim ekimi gerçekleştirilirken, 40 bin metrekarelik alanda da rulo çim serimi gerçekleştirildi. Yeşil alanlarda çim ekim çalışmaları devam ederken yapımı tamamlanan parklarda ise çocukların güvenle oyun oynamalarını sağlamak amacıyla kauçuk zemin çalışması gerçekleştiriliyor. Zemin çalışması gerçekleştirilen parklar oyun grupları ile donatılarak, hizmete sunuluyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ