Advert

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 152 kez okundu.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Ensar Vakfı'nın düzenlediği Değerler Eğitimi konulu Türkiye geneli 8. Şiir Yarışmasında birinci olan Mezre Ortaokulu öğrencisi Enes Özdal'ı ve hastalığına rağmen azmi ve çalışkanlığı ile Cemil Meriç Fen Lisesi'ni kazanan Mezre Ortaokulu eski öğrencisi Resul Eren Yalçın'ı ödüllendirdi.

Mezre Ortaokulunda düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Ensar Vakfı Elazığ Temsilcisi Aladdin Meydanoğlu, Mezre Ortaokulu Müdürü Hayri Uğur, okul öğretmenleri ve öğrencileri katıldılar.

Okul Müdürü Hayri Uğur öğrencilerinin başarıları hakkında kısa bir değerlendirmede bulunduktan sonra Ensar Vakfı Elazığ Temsilcisi Aladdin Meydanoğlu, yarışmanın konusu olan "Güvenilirlik" başlığı hakkında öğrencilere peygamber efendimizin hadislerinden örnek vererek öğrencimizin binlerce öğrenci arasından sıyrılarak Türkiye 1.’si olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk hiçbir başarının tesadüfi olmadığını ifade ederek;

"Öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Öğrencilerimize daima destek olan öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Son yıllarda öğrencilerimiz bir çok alanda elde ettikleri başarılar ile göğsümüzü kabartmaya devam ediyorlar. Enes binlerce öğrenci arasından güvenilirlik konusunda yazdığı şiir ile Türkiye birincisi olmuş ve göğsümüzü kabartmıştır.

Yine Resul Eren 5 yıldır mücadele verdiği lösemi hastalığına rağmen azminden ve çalışkanlığından ödün vermemiş, okula gelememesine rağmen kıymetli öğretmenlerimizin ve ailesinin desteği ile Fen lisesine yerleşme başarısı göstermiştir. Resul Eren’in azmi ve başarısı tüm öğrencilerimize örnek olmalıdır. Ben Resul Eren’in azmi ile bu hastalığı yeneceğine inanıyorum ve kendisini kutluyorum. O’nu yetiştiren öğretmenlerini ve ailesini de ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Programın sonunda Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK her iki öğrencimizi çeşitli hediyelerle ödüllendirirken, öğrencilerimizin başarısında pay sahibi olan öğretmenlerimize de Elazığ Her Yerde Okuyor projesi kapsamında kitap hediye etti. Program hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.(Bülten Haber)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ