Advert

SEZA ÇİMENTOYU ZİYARET ETTİLER

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SEZA ÇİMENTOYU ZİYARET ETTİLER
SEZA ÇİMENTOYU ZİYARET ETTİLER İzzet TUMAY
Bu içerik 357 kez okundu.

Vali Yardımcısı Mustafa GÜL, Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN ve beraberindeki heyet Seza Çimento da yapılan çalışmayı yerinde inceledi.

  İl Müdürü KARAHAN, "Yatırımda emeği geçen herkese teşekkür ederek bu tür yatırımların çevre dostu olması ve çiftçinin üretimlerine zarar vermemesinin çok önemli olduğunu, yaptıkları incelemede de çevre dostu bir fabrika gördüklerini söyledi. Fabrika yakınlarında tarımsal üretimlere de en kaliteli şekilde devam ettiklerini ekledi."

Vali Yardımcısı Mustafa GÜL, Seza Çimento yönetimine ve çalışanlarına böyle çevre dostu bir fabrika bıraktıkları için teşekkür etti.

Seza Çimento Başkanı Profesör Doktor Yasemin Açık ise; fabrikamız 88 hektar sanayi alanı üzerin de kurulduğunu söyleyen Yasemin Açık tren yolu hattı sayesinde ülkemizin tüm İllerine çimento gönderdiklerini söyledi. (Haber Merkezi)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ