Advert

ÖMER YILDIZ KADRO DIŞI BIRAKILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÖMER YILDIZ KADRO DIŞI BIRAKILDI
ÖMER YILDIZ KADRO DIŞI BIRAKILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 268 kez okundu.

Dün oynanan Kardemir Karabükspor maçının ardından Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Kardemir Karabükspor maçında futbolcumuz Ömer Yıldız’ın taraftarla yaşadığı tartışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Futbolculuk mesleğini icra eden herkesin tepkileri doğal karşılaması gerektiğini ifade eden Başkan Öztürk, Ömer Yıldız’ın moral ve motivasyonunu toparlama sürecine kadar kendisi tarafından kadro dışı bırakıldığını ifade etti.

Başkan Öztürk; “Karabükspor ile oynanan karşılaşmada şansız bir mağlubiyet aldık. Müsabakanın ilk yarısında mağlup duruma düştükten sonra taraftarlar Ömer Yıldız’a tepki gösterdi. Futbolcumuz Ömer Yıldız’ın ise taraftarla diyaloga girmesi sonucu maalesef ortam biraz gerildi. Her şeyden önce şunu belirtmek isterim ki, bu mesleği icra ediyorsanız tepkileri doğal karşılayacaksınız. Bugün Süper ligde en iyi takımların yöneticileri, teknik direktörleri ve futbolcuları bile taraftarlar tarafından pres, baskı, müdahale ve argo sözlere maruz kalıyorlar. Çünkü bu işin doğasında tepki de var.  Futbolcumuz Ömer Yıldız, üzerinde taşıdığı şanlı Elazığspor formasının ağırlığını bilerek hareket etmelidir. Futbolcumuzun taraftarlarımızla yaşadığı olay asla kabul edilebilecek bir durum değildir. Eleştiriye ve tepkiye tahammül etmeyen bir futbolcu maalesef hiç bir kusurunu düzeltemez. Futbolcu tepkiye tahammül etmekle yükümlüdür. Ömer Yıldız’ın Karabükspor maçında  taraftarlarımızla yaşadığı diyalog maç esnasında teknik heyet ve futbolcularımızın da moral ve motivasyonunu  bozmuştur. Bu üzücü olayın yankıları maç sonrasında sosyal medya da devam etmiştir.  Elazığspor Kulüp Başkanı olarak, moral ve motivasyonunu toparlaması adına  Ömer Yıldız’ı kadro dışı bırakmış bulunmaktayım” dedi.

Ömer Yıldız’ın moral ve motivasyonunu toparlayarak yeniden Elazığspor’a hizmet edeceğini sözlerine ekleyen Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, “Ömer Yıldız 2014 yılında 19 yaşında iken benim Başkanlığım döneminde profesyonel oldu. Onu çok iyi tanıyan bir kulüp başkanı olarak şunu belirtmek isterim ki; futbolcumuzun gösterdiği tepkiler asla art niyetli değildir. Ömer Yıldız’ın özellikle geçtiğimiz sezon yaşadığı trafik kazasından dolayı biraz hassas olduğunu biliyorum. Genç futbolcumuz daha önce hem Elazığspor’umuza hem de formasını giydiği diğer takımlara önemli katkılar sunmuştur. Değerli oyuncumuz Ömer Yıldız,  inşallah moral ve motivasyonunu toparlayarak Elazığspor’umuza tekrar hizmet etmeye devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Taraftarlara da seslenen Başkan Selçuk Öztürk, “İnsanları kırmak ve kaybetmek en kolayıdır. Taraftarlarımızın biraz sabırlı ve sakin davranmaları gerektiğini düşünüyorum. Transfer edilen futbolcularımıza nasıl destek olunuyorsa öz kaynağımızdan yetişen kendi gençlerimize de destek olarak moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalıdırlar” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ