Advert

Kahraman Daire Başkanlığına atandı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kahraman Daire Başkanlığına atandı
Kahraman Daire Başkanlığına atandı İzzet TUMAY
Bu içerik 614 kez okundu.

İrfan ARSLAN

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Atık Su İnşaat Daire Başkanlığına İnşaat Mühendisi Mahmut Kahraman atandı.

Uzun yıllar İstanbul’da MARED Başkanlığını yapan, ilimizin her problemine koşan Kahraman, atandığı yeni görevine başladı. Kendisine layık görülen bu görevi başarıyla yerine getirmek adına gerekli çalışmaları yapacağını belirten Mahmut Kahraman, ”Böylesine önemli bir göreve layık görülmem sorumluluğumuzu artırdı. Ancak bu sorumluluğun altından kalkacak adımları atacağız. İstanbul’un bu alanda ki problemlerine çözüm getirilmesi adına önce tespit sonrada çözüm odaklı olarak çalışacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi atık su inşaat daire başkanı olarak atanan hemşerimiz Mared başkanı Mahmut Kahraman'a yeni görevinde başarılar dileriz.

MAHMUT KAHRAMAN KİMDİR?

24 Temmuz tarihinde Elazığ’da doğdu. Liseyi 1998 yılında Elazığ Lisesi’nde tamamlamasının ardından eğitim hayatına İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde devam etti. Birçok kurum ve kuruluşta çalışmasının ardından iş hayatına Derin Deniz Desarjı İnşaatında devam etti.

Kahraman, ayrıca Marmara Elazığlılar Derneği Başkanlığını yürütmekte.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ