Advert

ORYANTASYON VE BULUŞMA” PROGRAMI DÜZENLEDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ORYANTASYON VE BULUŞMA” PROGRAMI DÜZENLEDİ
ORYANTASYON VE BULUŞMA” PROGRAMI DÜZENLEDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 172 kez okundu.

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik “Oryantasyon ve Buluşma” programı düzenledi.

Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Halil Hasar, Fakülte Dekanları, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program üniversitenin tanıtımını anlatan sinevizyon gösterisi ve Teknofeste katılarak derece alan takımlara ödüllerinin verilmesi ile devam etti. Etkinliğin amacının öğrencileri bir araya getirmek olduğunu belirten Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, "Fırat Üniversitesi 1967 yılından itibaren yükseköğretimde eğitim öğretim veriyor. O günden bu güne kadar nitelikli insan kaynakları yetiştirerek lisans, ön lisan ve lisansüstü olmak üzere yaklaşık 130 bin üzerinde mezun vermiştir.

Mezunlarımız ülkemizin her yerinde değil dünyanın birçok coğrafyasında kendi alanında Fırat üniversitesinden aldığı eğitim ile kendi gayretleri ile hizmet vermektedir. Fırat Üniversitesini seçerek büyük mutluluk yaşamış olmalısınız. Şuanda Türkiye'nin 207 üniversitesi var. Fırat Üniversitesi bunların içerisinde başarı sıralaması, nitelikli insan kaynakları ve sizin eğitim alacağınız fakültelerin alt yapısı açısından en iyi üniversiteler arasında yer alıyor. Üniversitemiz ayrıca dünyada üniversiteleri arasında ilk 1000 içerisinde yer almaktadır” dedi.

Etkinlikte Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Doç. Dr. İlhan Oğuz Akdemir, öğrencilere Fırat Üniversitesi’ni ayrıcalıklı yapan nitelikleri, kampüste yaşam ve öğrencilere yönelik yapılacak etkinliklere yönelik bilgiler aktardı.

Programda ayrıca, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı ile Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığının tanıtımları yapıldı.

Program, Doç. Dr. İzzet Taşar’ın, “Gençlik ve Üniversite” adlı ilk ders sunumu ve öğrencilere aşure ikramı ile sona erdi. Program boyunca Atatürk Kültür Merkezi önünde öğrenci kulüpleri stantlar açarak, kendi tanıtımlarını yaptılar. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ