Advert

VATANDAŞ UCUZ BALIK İÇİN SOĞUK HAVALARI BEKLEYECEK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VATANDAŞ UCUZ BALIK İÇİN SOĞUK HAVALARI BEKLEYECEK
VATANDAŞ UCUZ BALIK İÇİN SOĞUK HAVALARI BEKLEYECEK İzzet TUMAY
Bu içerik 370 kez okundu.

Fatih ATABEY

Soğukların kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bu günlerde balık severler için de sezon açılıyor. Ancak vatandaş daha ucuz balık yemek için havaların iyice soğumasını ve balığın bollaşmasını bekleyecek.

Balık sezonun açılması ile birlikte Kapalı Çarşı’daki balıkçılarda yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Henüz yeni yeni Karadeniz hamsisini vatandaşlar ile buluşturan balıkçılar, fiyatların daha ucuzlaması için biraz daha zaman olduğunu söyledi. Şuanda balıkçılarda Karadeniz hamsi 25 liradan satılırken, Marmara hamsi ise 15 liradan satılıyor. Balıkların çıkması ile fiyatların düşeceğini belirten balıkçılar şuanda mercanın 25 liradan, alabalığın 22 liradan, Karadeniz palamudun 25 liradan, levreğin 35 liradan, çupranın 25 liradan, Karadeniz istavritin büyüklüğüne göre 15 ile 25 lira arasında satıldığını ifade ettiler.  Balıkçılar özellikle havaların soğumasının ardından denizlerde ballığın bollaşacağını o zaman da fiyatların düşeceğini ifade ettiler. 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ