Advert

DEFTERDAR YELİMLİEŞ BORSAYI ZİYARET ETTİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DEFTERDAR YELİMLİEŞ BORSAYI ZİYARET ETTİ
DEFTERDAR YELİMLİEŞ BORSAYI ZİYARET ETTİ
Bu içerik 187 kez okundu.

Elazığ Defterdarı Hülya Yelimlieş Elazığ Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demir Elazığ'a yeni atanan Defterdar Hülya Yelimlieş'i ve Personel Müdürü Arzu Elvanı'ı makamında ağırladılar.

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ zilaret sırasında yaptığı açıklamada “Defterdarlık, Devletimizin en önemli kurumlarından bir tanesi ve önemli bir makam. Defterdar Hülya Yelimlieş daha önce Elazığ Defterdarlığında görev yapmış olması, hem Elazığ halkını hem de Elazığ kültürünü bilen birisi olması bizi mutlu etmiştir. Defterdarımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görevlerinin ilimiz ve kendileri için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Elazığ Defterdarı Hülya Yelimlieş; Başkan Dumandağı ziyaret etmekten mutluluk duyuyorum. Elazığ’da güzel hizmetler yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi ve Başkan Dumandağ' a teşekkürlerini sundu.(Haber Merkezi)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X