Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 1083 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Kros Liginde ilimizi temsil eden Kız takımı Bingölde ikinci Elazığ’da birinci olarak Türkiye Finallerine katılma hakkını kazandı. Atletizm İl Temsilcisi Mustafa Cihan, Krol Liginde ki U 16 Kız takımının Bingöl ve Elazığ’da elde ettiği başarıyı 30 Kasım’da yapılacak olan Türkiye Finallerinde de yapacaklarına inandığını belirtti.

Atletizm İl Temsilcisi Mustafa Cihen yaptığı açıklamada “2 Kasım 2019 tarihinde ilimizde yapılan Bölgesel kros liği 2. Kademe müsabakalarında 1.kademe de gösterdikleri başarıyı tekrar ederek U16 kız takımımız 1. Olarak Tarkiye Finallerine katılma hakkını elde etmiştir. 30 Kasım’ da yapılacak olan Türkiye Finallerine katılma hakkını elde eden , Elif Akbal, Ümran Sertkaya, Arzu Ala ve Merve Ala’dan oluşan takımımızı kutluyor finalde başarılar diliyorum.İnanıyorum ki sporcularımız Türkiye Finallrinde de ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X