Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 1024 kez okundu.

Haber: Fatih ATABEY

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, görevden alındığına dair iddiaları yalanlayarak görevinin başında olduğunu söyledi. Gazetecilerin önümüzdeki aylarda yapılacak kongrede tekrar aday olup olmadığı yönündeki soruyu cevaplayan Kaplan, ancak teşkilatının uygun görmesi halinde tekrar CHP Elazığ İl Başkanlığına aday olabileceğini söyledi.

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan yeni parti binasında bir basın toplantısı düzenledi. Toplantının başında yeni parti binasına ilişkin bilgi veren Kaplan, yeni parti binasının hiçbir kimseden destek alınmadan tamamen CHP Genel Merkezinden gelen ödenekler ile alındığını aktardı. Kaplan, yeni parti binasının resmi açılışının yapılmasının akabinde ise CHP olarak çalışmalarını bundan sonra yeni binada sürdüreceklerini kaydetti.

"GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"

Daha sonra görevden alındığına dair basında yer alan haberleri değerlendiren CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, "Geçtiğimiz günlerde Genel Merkezimiz tarafından istifamızın istendiği, görevden alındığımız yönünde haberler basına yansıdı. Bizler il başkanı olarak partimizi ve genel başkanımızı temsil etmekteyiz. Bu zamana kadar sorumluluk içerisinde partimizin tüzüğüne, programına uygun hareket ettik. İstikametimizi her zaman CHP'nin disiplininden aldık. Bütün parti yöneticilerimizi bu sorumluluğa uygun hareket etmeye davet ediyoruz. 41 yıl aradan sonra bizlere Elazığ'da CHP'den milletvekili çıkartma mutluluğu yaşatan Elazığ halkına teşekkür ediyoruz. CHP'de siyaset yapmak kişisel menfaat ve siyasi istikballerden uzak durmayı ve hatta gerektiğinde bunları elinin tersi ile itmeyi ve dava adamı olmayı gerektirir. Gerçekleri yansıtmayan tüm söylemlere rağmen CHP yönetimi olarak görevimizin başında olduğumuzu duyuruyorum.

"ÖRGÜT UYGUN GÖRÜRSE ADAY OLURUM"

Daha sonra soruları cevaplayan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, Milletvekili Gürsel Erol'u Genel Merkeze şikâyet eden bir mektuptan haberdar olup olmadığının sorulması üzerine, "Böyle bir mektuptan haberim yok. O mektubu getirin bir de ben göreyim. Övülecek bir adam görevden alınacak duruma gelmişse bu da şaşırtıcı bir durum. Mektupla bir ilgimiz yok.  Bugüne kadar Zeki Kaplan bir üyemiz hakkında bir şey yazmış diyemez. Ben böyle şeylerden uzağım. Söylesem ağızım var, dilim var, söylerim. " dedi. Kaplan CHP Elazığ İl Başkanlığı için ne zaman adaylığını açıklayacağı yönündeki soruyu ise, "Aday olmak herkesin doğal hakkıdır. Bir kişiyim ben adayım demez. Onu aday yapan örgütleridir. Eğer benim örgütüm benim aday olmam hususunda düşünceleri varsa, onlar aday yaptığı zaman da ben adaylığımı açıklayacağım." dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ