HABER
Giriş Tarihi : 09-11-2019 09:32   Güncelleme : 09-11-2019 09:32

İrfan ARSLAN

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Birevim Elazığspor’un bu hafta sonunda deplasmanda oynayacağı Ankar Demirspor maçının giderlerini üstendi.

 İlimizden Milletvekili seçilmesinin ardından Milletvekili maaşısının yarısını Birevim Elazığspor’a yarısını ise Yüksek Öğrenim gören Üniversite öğrencilerine bağışladığını açıklayan CHP Milletvekili Gürsel Erol, bu yardımının yanında Birevim Elazığspor’un sıkıntılarına da çare olmanın çabasını göstererek, Bordo Beyazlı temsilcimizin Ankara deplamsanında oynayacağı Ankara Dmirspor maçının tüm giderlerini üstlendiğini açıklamıştı.

 Bordo Beyazlı takımımızın deplasman giderlerini külübün üzerinde ekonomik yük olmaması için bir çalışma başlatan Haberkent Gazetesi Genil Yayın Yönetmeni Efraim Gündemin bu konuda yaptığı çağırıya olumlu cevap veren Gürsel Erol” Biz her zaman ilimizde başta Birevim Elazığspor olmak üzere spor kulüplerimizin yanında yer almak zorundayız. Efraim Gündemin çağırısına duyarsız kalmamız mümkün değildi. Takımımızın Ankara deplasmanında ki giderlerini üstlenerek bu konuda kendilerinin yanında oldum. İnanıyorim ki Ankara’da takımımız iyi bir netice alarak camiayı mutlu edecektir.” Dedi

CHP Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın başlattığı “ Tam Zamanı Şimdi” forma kampanyasında da 2 bin forma almayı taahhüd ederek  Birevim Elazığspor’a ekonomik destek vermişti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA