Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 294 kez okundu.

Elazığ Musikisinin büyük üstadı Enver Demirbağ vefatının dokuzuncu yıldönümünde kabri başında sanatçılar tarafından anıldı.

Elazığ Musikisinin büyük üstadı, bestekar Enver Demirbağ, vefatının dokuzuncu yıldönümünde unutulmadı. 9 Kasım 2010 tarihinde hayatını kaybeden üstat Demirbağ’ı unutmayan sanatçılar, kabri başında bir kez daha yad etti. Enver Demirbağ’ın yakını Hasan Demirkıran ise, “Allah bütün ölmüşlerimize rahmet etsin Enver Demirdağ’a da. Bugün kendisinin ölüm yıl dönümü. Aynı zamanda Elazığ Klasik Türk Müziği Korusunun da hazırlamış olduğu program vesilesi ile de buradayız” dedi.

Elazığ Folklor Turizm Derneği Başkanı Ziyaddin Akgüneş, “Bugün çok büyük bir vefa için burada toplandık. İl dışından gelen çok değerli sanatçı kardeşlerimiz var. Enver Demirbağ’ın öğrencileri, başta Zülfü Demirtaş, Hasan Öztürk, Muzaffer Ertürk gibi çok değerli insanlar geldi bugün. Bu vesile ile de biz burada toplanmış olduk. Bugün vefatının 9’uncu yılı. Ben Enver Demirbağ’ın yerini doladuracağını tahmin etmiyorum ama bu bayrağı kardeşlerimiz devir aldı. Harput kültürünü ve musikisini en iyi icra eden seslerden biriydi. Bu kültürü arkadaşlarımıza devir etti” diye kaydetti.
 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazi Caddesi'nde Korku Dolu Anlar Yaşandı
Gazi Caddesi'nde Korku Dolu Anlar Yaşandı