Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 207 kez okundu.

Elazığ Belediyesi 3. Kitap Fuarında oluşturulan Kitap Havuzunda ki kitaplar dağıtılmaya başlandı.

Elazığ 3. Kitap Fuarında fuar süresince ziyaretçilerin alıp oluşturulan havuza attıkları kitapların gerekli tasniflerinin yapılmasının ardından belirlenen okullarda ki öğrencilerin okuması amaçlı kitap dağıtımına Akçakiraz Beldesi Altınçevre İlk ve ortaokulunda başlandı. Kitap dağıtım törenine Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtük, Elazığ Belediyesi Kültür Müdürü Ahmet Özden Özen, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Bulut, Batı Kitap Kırtasiye Genel Müdürü Mehmet Batı ile diğer ilgililer katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk törende yaptığı konuşmada” İlimizde düzenlenen 3. Kitap Fuarında toplanan kitapların okunması amacıyla dağıtımının başlaması bizleri memnun etmiştir. Kitap Fuarında toplanan ve bu kitaplara ihtiyacı olan öğrencilerimize dağıtımını planlayanlara da yaptıkları çalışma için teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin okuyacağı her kitap onların bilgiye ulaşmasına ve kendilerini geliştirmesine katkısı olacaktır. Bu kampanyada toplanan kitapların dağıtımına önümüzdeki süreç içinde farklı okullarımızda devam edilecek.” Dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X