Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 308 kez okundu.

Fırat Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü DAP Çiftçi Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Koyun-Keçi Yetiştiriciliği ve Hastalıkları” eğitimine katılan 53 yetiştiriciye sertifikaları verildi.

Fırat Üniversitesi Çiftçi Eğitim Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen sertifika törenine, Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan, TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, Elazığ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciliği Birliği Başkanı Mahmut Sezer, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri ile Koyun Keçi yetiştiricileri katıldı.

Fırat Üniversitesi TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, 2019 yılının son programını düzenlediklerini belirterek, 2020 yılında Fırat Üniversitesi ile DAP arasındaki imzalanan protokol gereği, 13 yeni program düzenleyeceklerini söyledi.

Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan ise, Bölge hayvancılığı için önemli eğitim merkezlerinden olan DAP Çiftçi Eğitim merkezinin Elazığ’a kazandırılmasından dolayı Rektör Prof. Dr. Kutbeddin demirdağ’a teşekkür etti.

Elazığ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciliği Birliği Başkanı Mahmut Sezer de, Elazığ ilinin coğrafik açıdan koyun ve keçi yetiştiriciliğine uygun bir konumda olduğunu ifade ederek, bu tür eğitimlerin koyun ve keçi yetiştiricileri için önemli olduğu söyledi.

Konuşmaların ardından eğitim programlarına katılan üretici ve yetiştiricilere, katılımcılar tarafından sertifikaları verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİŞ HEKİMLERİNE SALDIRAN ŞAHIS YAKALANDI
DİŞ HEKİMLERİNE SALDIRAN ŞAHIS YAKALANDI