Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 713 kez okundu.

Elazığlı bürokratlardan Sayıştay Üyesi Ahmet Zorlar Mollakendi Belediye Başkanı M.Enis Doğan’ı makamında ziyaret etti. Beldeye yapılan hizmetleri beğenen Zorlar Başkan Doğan’a teşekkür ederek başarılar diledi.

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan Elazığlı Sayıştay Üyesi Ahmet Zorlar’ı makamında ağırladı. Mollakendi Belediye Başkanlığı görevi münasebetiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sayıştay Üyesi Zorlar, kendisinin de bu topraklarda dünyaya geldiğini belirterek buralara vefa borçlu olduğunu söyledi.

Kendilerinin Güntaşı, eski adıyla Köğenkli olduğunu ve kendi mahallesinde belediye hizmetlerinin göz doldurduğunu ifade eden Sayıştay Üyesi Zorlar, kısa süre içerisinde Belediye tarafından yapılan işlerden duyduğu memnuniyet ve mutluluğu dile getirerek Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’a teşekkürlerini iletti.

Mollakendi Belediyesine yaptıkları ziyaretten duyduklarını memnuniyeti belirten Belediye Başkanı Doğan ise Elazığlı bürokrat olarak kendileriyle gurur duyduklarını ifade etti. Bundan böyle Mollakendi Beldesine her gelişlerinde farklı ve daha gelişmiş bir belde ile karşılaşacaklarını belirten Başkan Doğan amacımız Beldemizi hak ettiği yere ve hak ettiği yaşam standartlarına kavuşturmaktır dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ