Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 225 kez okundu.

Elazığ Belediyesi tarafından toplu taşıma ücretlerine yüzde 25 ile yüzde 40 arasında zam yapıldı.

Bünyesindeki 52 halk otobüsünü ‘zarar ettiği’ gerekçesiyle satılmasına karar veren Elazığ Belediyesi toplu ulaşım ücretlerine yüzde 25 ile yüzde 40 arasında zam yaptı. 2019 yılı Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısının ilk oturumu Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başkanlığında Belediye Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. 16 madde üzerinde görüşmek üzere toplanan Elazığ Belediyesi Meclis üyeleri Elazığ Şoförler Odası Başkanlığının talebi üzerine şehir içi toplu taşıma ücretlerinin artırılması talebini de görüşerek oylamaya sundu.

ÖĞRENCİ BİLETLERİNE YÜZDE 40 ZAM

Yapılan oylama sonucunda; belediye otobüslerinde 1 lira 25 kuruş olan öğrenci ulaşım ücreti yüzde 40 zamlanarak 1 lira 75 kuruşa, 2 lira olan sivil ulaşım ücretleri ise yüzde 25 zamlanarak 2,5 liraya çıktı. Yapılan zamların ardından şehir içi minibüslerinde ise 1,5 lira olan öğrenci ücretleri 2 liraya, 2 lira olan sivil ücretler ise 2,5 liraya çıkarıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİŞ HEKİMLERİNE SALDIRAN ŞAHIS YAKALANDI
DİŞ HEKİMLERİNE SALDIRAN ŞAHIS YAKALANDI