Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 169 kez okundu.

İlimizde faaliyetlerini sürdüren ve Esnaf ve Sanatkarların sıkıntılarına çözüm getiren Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi eğitim hayatını Maden ‘de sürdüren 25 İlk ve Orta dereceli okul öğrencilerine giyim yardımında bulundu.

Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Turan Kurnaz” Kooperatif olarak Maden ilçemizde eğitim hayatını sürdürmekte olan öğrencilerimizin kış aylarında problem yaşamamaları adına bu yardımımızı geleneksel olarak yapmaktayız. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmelerde eğitimlerini başarıyla sürdürmekte olan ancak ekonomik durumları iyi olmayan öğrencilerimizi belirleyip bunların yanında yerimizi alıyoruz. Belirlenen öğrencilerimize kaban ve bot yardımında bulunduk. Kooperatif olarak bu tür yardımlarımızı önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz. Gönlümüz daha çok öğrencimize bu yardımları vermek istiyor ancak gücümüz buna yetiyor. Ben tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarına başarılar diliyorum.” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİŞ HEKİMLERİNE SALDIRAN ŞAHIS YAKALANDI
DİŞ HEKİMLERİNE SALDIRAN ŞAHIS YAKALANDI