Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 771 kez okundu.

AK Parti Kadın Kolları tarafından,  Üçocak beldesinde Yaylabaşı İlkokul ve Ortaokul’da öğrenim gören öğrencilere kış ayının gelmesinden dolayı bere, atkı ve kırtasiye yardımı yapıldı.

AK Parti Kadın Kolları Arıcak ilçesinin Üçocak beldesinde bulunan Yaylabaşı İlköğretim okulunda yaptığı organizasyonda, yaklaşık 250 öğrenciye kadın kolları üyeleri tarafından örülen atkı, bere ve kırtasiye yardımı yapıldı. Malzemelerin teslimine; AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, Arıcak İlçe Başkanı Nadir Gülşah, İl Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Ataş, Arıcak İlçe Kadın Kolları katıldı. AK Parti heyeti, bir süre okulun öğrencileri ile de sohbet etti.

"ÇOCUKLARIN SAMİMİ VE İÇTEN GÖRÜŞLERİ HER ŞEYE DEĞER"
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur etkinlik sonrasında yaptığı açıklamada,"Merkeze 130 km uzaklıkta Arıcak Üçocak Yaylabaşı  İlk ve Orta okulunu  İL Başkan yardımcımız Abdullah  bey Arıcak ilçe başkanımız Nadir Gülşen İlçe Kadın kolları başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle Okulumuzu ziyaret edip Kadın kollarımızın ördüğü Atkı ve bere kırtasiye hediye ettik.
Samimi ve içten gülüşleri her şeye değer." diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X