Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 293 kez okundu.

Nisan ayında merkez üssü Sivrice’ye bağlı Kavakköy olan 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti. O depremde zarar gören vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla İçişleri Bakanlığı Kararnamesi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi.

4 Nisan 2019 tarihinde merkez üssü Sivrice’nin Kavakköy olan 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti. Sivrice İlçesi’ne bağlı 11 köyde 50 evde hasar meydana gelmişti. Depremde zarar gören vatandaşların, mağduriyetlerinin giderilmesi için İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren, Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Kabul edilen teklif ile birlikte Elazığ, Denizli, Malatya ve Afyonkarahisar'da yaşanan depremlerden zarar gören vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla düzenleme yapılacak. TBMM Genel Kurulunda kabul edilen Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanuna göre, Elazığ’ın Sivrice İlçesi, Denizli'nin Acıpayam, Bozkurt ve Çardak, Malatya'nın Arguvan, Doğanyol ve Pütürge ile Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçelerinde yaşanan depremlerden zarar gören vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla düzenlemeye gidilecek. Deprem nedeniyle konut, ahır ve iş yeri yıkık, ağır ve orta derecede hasar gören afetzedelere kredi desteği sağlanacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X