Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 308 kez okundu.

Türkiye’nin ekonomik alandaki en önemli dergilerinden biri olan TOBB Forum dergisinin Ekim ayı sayısında Elazığ’ın tanıtımına da yer verildi.

Türkiye’nin ekonomik alandaki en önemli dergilerinden biri olan TOBB Forum dergisinin Ekim ayı sayısı yayınlandı. Derginin Ekim ayı sayısında Elazığ’ın tanıtımına da yer verildi. Derginin 6 sayfasında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ın röportajlarına yer verildi. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan, Elazığ’ın potansiyeli, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası hedefleri, yapılan çalışmalar ve girişimler hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. ETB Yönetim Kurulu Başkanı Dumandağ ise, Elazığ’ın marka ürünlerinin tüm Türkiye’de tanınır olması için gerekli çabayı sarf ettiklerini söyledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X