Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 224 kez okundu.

Mescid-i Rahman Camii’nde sabah namazı buluşmaları programına katılan İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya ve Harput Eğitim Merkezi Müdürü Turgut Tunç, 4-6 Yaş ve İhtiyaç Odaklı Kur’an kurslarımızı da ziyaret ettiler.

Kur’an Kursu öğretmenleri tarafından karşılanan Müftü Sarıkaya minik öğrencilerle tanışıp sohbet etti. Güzel anların yandığı ziyaret sonrası çocuklara İl Müftülüğü tarafından hazırlanan hediyeleri Müftü Sarıkaya kendi elleriyle dağıttı.

Yavrularımızın bu yaşlarda milli ve manevi değerler ekseninde alacakları eğitiminin çok önemli olduğunu belirten Müftü Sarıkaya, gayretli çalışmalarından dolayı kurs hocalarına teşekkür ederek başarılar diledi.

İhtiyaç Odaklı Kur’an Kursu’nda eğitim gören bayanları da tebrik eden Müftü Sarıkaya, öğrenmenin yaşı olmadığını ifade ederek, çocuk, genç ve yaşlı demeden millet olarak topyekün doğru bilgilerle donanmamız gerektiğine işaret etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X