Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 286 kez okundu.

Stem’e atılan Küçük Adımlar Projesi’nin ödül töreni gerçekleştirildi. Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü ve Atatürk Anaokulunun ortaklaşa hazırladığı Stem’e atılan küçük adımlar projesinin ödül töreni gerçekleştirildi. 100. yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen törene; Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Fırat Üniversitesi akademisyenleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Proje yürütücüsü Atatürk Anaokulu Müdürü Yardımcısı Gülşah Balıkcı, proje hakkında bilgi vererek, “Projeyi hazırlamamızdaki amaçlarımızdan biri okul öncesi eğitim alan çocukların bakanlığımızın 2023 hedefleri doğrultusunda kaliteli bir eğitim almalarıma katkı sağlamak ve Stem kullanımını yaygınlaştırarak 21. Yüzyılda becerilerini kazandırmayı sağlamaktır” dedi.

GÜRTÜRK: KATLANIP DAHA GÜZEL ÇALIŞMALAR ORTAYA ÇIKACAKTIR

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, proje ile çocukların küçük yaşta kaliteli eğitim verileceğini kaydederek, “Burada yaptığımız şey gerçekten eğitim ile birlikte çocuklarımıza küüçük yaşta ne kadar güzel eğitim verirsek ileriki yaşlarda katlanıp daha güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır. Ben katkı ve destek sunan üniversitemize, hocalarımıza, müdürümüze ve ekibine, öğrencilerimize ve bu eğitimi alan herkese çok teşekkür ediyorum” diye ifade etti. Konuşmaların ardından projeye katılanlara ödülleri ve belgeleri verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X