Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 255 kez okundu.

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a geldi.

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir Elazığ’a geldi.Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen Özdebir’i havalimanında ETSO Başkanı Asilhan Arslan ve Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk karşıladı.

Elazığ OSB Müdürlüğü ve Prototip Tasarım Merkezi Projesini ziyaret eden Başkan Özdebir, kurulan eğitim tesisi hakkında konuşarak buradaki eğitim tesisinde Elazığ’daki firmaların teknoloji seviyeleri yükseltilmesinde ciddi bir artış olacaktır dedi.

ETSO Başkanı Asilhan Arslan da, önemli bir konuğu ağırladıklarını söyleyerek kariyer günleri doğrultusunda burada olduklarını aktardı.  Ayrıca Arslan, Başkan Özdebir’i Elazığ’da ağırlamaktan gurur duyuyoruz ve bize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ise Elazığ Organize Sanayinin Bölgesinin  iyi bir yerde olduğunu söyleyerek bu ziyaretin OSB’ler için karşılıklı olarak gelişeceğini ifade etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X