Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT POLAT
Bu içerik 215 kez okundu.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Ziraat Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Ziraat Odası Başkanı Ahmet ERDEM, Kovancılar Ziraat Odası Başkanı İzzet Demiral, Baskil Ziraat Odası Başkanı Murat Zilayaz, Keban Ziraat Odası Başkanı Bekir İkinci, Sivrice Ziraat Odası Başkanı Orhan Altuntaş ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bir araya geldi. Bir süre oda başkanları ile görüşen Erol, Elazığ’daki çiftçilerin durumu hakkında bilgi aldı. Çiftçilerin en büyük sorunlarından biri olan sulama sorununu dile getiren Erdem, Erol’dan çiftçiler için destek talebinde bulundu.

 Her zaman çiftçilerin, üreticinin yanında olduklarını belirten Milletvekili Erol'da, kendilerinin yapabileceği her konuda birlikte çalışarak destek vereceklerini aktarırken, sorunların da çözümü için girişimlerde bulanacağını kaydetti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X