Advert

EĞİTİMDE TATİLİN UZAMA NEDENİ 4 OKUL

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EĞİTİMDE TATİLİN UZAMA NEDENİ 4 OKUL
EĞİTİMDE TATİLİN UZAMA NEDENİ 4 OKUL MEHMET KARAKILIÇ
Bu içerik 335 kez okundu.

Elazığ’da yarıyıl tatilinin uzatılmasının nedeni depremin ardından ilimizde ki okullara yerleştirilen depremzedelerin yeni merkezlere taşınması işlemlerinin devam etmesi olarak belirlendi.  4 okuldaki depremzedelerin yeni barınma yerlerine nakli için çalışmaların devam etmesi, bu depremzedelerin nakledilmesi ile okulların eğitim ve öğretime başlayacağı belirlendi.

24 Ocak’ta ilimizde meydana gelen depremin ardından soğuk kış günlerinde depremzedelerin çadırda kalmalarının önüne geçmek için ilimizdeki okullar depremzedelere tahsis edilmeye başlanmıştı. Depremzedeler için yeni barınma alanlarının oluşturulması ile okullarda kalan depremzedeler bu merkezlere tahliye edilmeye başlandı. Ancak halen 4 okulda depremzedelerin bulunması ilimizdeki 120 bin Öğrencinin eğitim ve öğretime başlamasının önündeki engel olarak duruyor. Bu engelin kaldırılması için Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın müdahalesi bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİM AĞIR HASARLI
EĞİTİM AĞIR HASARLI
BAKAN KURUM: BİR YIL İÇERİSİNDE ELAZIĞ'IMIZI SIKINTIDAN KURTARACAĞIZ
BAKAN KURUM: BİR YIL İÇERİSİNDE ELAZIĞ'IMIZI SIKINTIDAN KURTARACAĞIZ