Advert

VATANDAŞLAR: TEMİZLİKTE GEÇ KALINIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VATANDAŞLAR: TEMİZLİKTE GEÇ KALINIYOR
VATANDAŞLAR: TEMİZLİKTE GEÇ KALINIYOR MEHMET KARAKILIÇ
Bu içerik 362 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Elazığ’da kar yağışının ardından özellikle ana artellerde dâhil kar ve buz temizliğinin yapılmaması vatandaşların tepkisine yol açıyor.

Elazığ Belediyesinin kar yağışının ardından sadece bazı caddelerde kar temizliğinin yapılması ile hizmet verilmeyeceğini belirten Vatandaşlar” İl genelinde baktığımızda Gazi Caddesi, Hürriyet Caddesi ile acil öneme haiz caddelerde kar küremesi ve tuzlama yapıldı. Oysa bu şehrin başka caddeleri ve sokakları da var. Geçmiş dönemlerde Elazığ Belediyesi kar yağışının ardından hem yol açma hem de kar temizliğini yapıyor ve vatandaşların buzlu zeminlerde yaşayabileceği olumsuzlukları gideriyordu. Bugün kar yağışının ardından yapılan temizlik çalışmaları yetersiz bir şekilde karşımızda duruyor. Elazığ Belediyesi ekiplerinin hem yol açma hem de kaldırımları temizleme çalışmalarını hızlı bir şekilde yapması gerekiyor. Vatandaşlar olarak ara sokaklarda caddelerde yürümekte zorluk çekiyoruz.

Deprem çalışmaları bahane olmamalı, Konteynır kent kurulması çalışmalarında genellikle İl Özel İdaresine ait araçlar çalışıyor. Belediye kar yağışının ardından yapamadığı kar temizleme çalışmaları ise sınıfta kalmıştır.” dediler.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİM AĞIR HASARLI
EĞİTİM AĞIR HASARLI
BAKAN KURUM: BİR YIL İÇERİSİNDE ELAZIĞ'IMIZI SIKINTIDAN KURTARACAĞIZ
BAKAN KURUM: BİR YIL İÇERİSİNDE ELAZIĞ'IMIZI SIKINTIDAN KURTARACAĞIZ