Advert

AKSA’YA SESLENEREK BORCUN ÖDENECEĞİNİ SÖYLEYEN MİLLETVEKİLİ SERDAR: SIKBOĞAZ EDERSENİZ OLMAZ

Serdar, “AKSA'ya sesleniyorum. Bu borç ödenecek. Biran da sıkboğaz ederseniz olmaz. Bunun izahı olmaz. Takımın motivasyonunu kıracak böyle bir uygulamaya asla sessiz kalamayız” dedi.

AKSA’YA SESLENEREK BORCUN ÖDENECEĞİNİ SÖYLEYEN MİLLETVEKİLİ SERDAR:  SIKBOĞAZ EDERSENİZ OLMAZ
AKSA’YA SESLENEREK BORCUN ÖDENECEĞİNİ SÖYLEYEN MİLLETVEKİLİ SERDAR:  SIKBOĞAZ EDERSENİZ OLMAZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 545 kez okundu.

Eren KAYA

AK Parti Elazığ Milletvekili ve Başkanlık Divanı Üyesi Av. Ömer Serdar, AKSA’nın Elazığspor tesislerinin ve stadın elektriklerini kesmesiyle ilgili olarak gerekli iletişimleri kurduklarını, konunun çözümü için çaba gösterdiklerini belirterek, “AKSA’ya sesleniyorum. Bu borç ödenecek. Bir anda sıkboğaz ederseniz olmaz” dedi.

Ankara'da düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri’nde konuşan Milletvekili Ömer Serdar, AKSA konusunda gerekli iletişimleri kurduğunu ve konunun biran önce çözülmesi için çabaladığını söyledi.

 

‘BU SIKINTILI SÜREÇLERİ AŞACAĞIZ’

 

Elazığspor konusunun kendisi için hassas bir konu olduğunu kaydeden Serdar, şöyle dedi: “Elektrik konusunda Spor Bakanı’nı aradım. Rize maçı öncesi elektrik kesintisi bir faciadır. Konuya müdahil olması için görüştüm. Bu konuyu bir şekilde çözüme kavuşturacağız. Bu borç ödenmeyecek diye bir şey yok. Bir şekilde ödeyeceğiz. Elazığspor çok sıkıntılı süreçlerden geçiyor. Yönetimdeki arkadaşların özverili gayretleriyle takım kafaya oynuyor. Elazığspor'u asla yalnız bırakmayacağız. Elazığlılar rahat olsun. Canla, başla, kanla, dişle mücadelemizi vereceğiz. Bu sıkıntılı süreçleri aşacağız. Kimsenin şüphesi olmasın. AKSA'ya sesleniyorum. Bu borç ödenecek. Biran da sıkboğaz ederseniz olmaz. Bunun izahı olmaz. Takımın motivasyonunu kıracak böyle bir uygulamaya asla sessiz kalamayız. Bu borcun yapılandırmasını gerçekleştireceğiz. Çözümü bulacağız. Elazığspor ciddi bir borç yükünün altından buralara geldi. Yönetimin hakkını, hukukunu vermek lazım gerçekten. Gece gündüz çabalıyorlar. Belki maddi olarak pek fazla bir katkım olamaz Elazığspor'a ama bütün ilişkilerimi Elazığspor için kullanmaktan onur duyuyorum. Var gücümle çabalıyorum. Elazığspor'u yaşatmak adına ne gerekiyorsa yapacağız. Bu sıkıntılı günler geride kalacak. Hemşerilerimiz rahat olsunlar. Elazığspor için ne gerekiyorsa yapacağız."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor