Advert

1. KİTAP FUARI'NA YAZAR AKINI

1. KİTAP FUARI'NA YAZAR AKINI
1. KİTAP FUARI'NA YAZAR AKINI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 637 kez okundu.

Elazığ Belediyesi tarafından birincisi düzenlenen Kitap Fuarı’na her kesimden vatandaşın beğenerek takip ettiği ve çok satanlar listesinin ilk sıralarında yer alan kitapların yazarları katılmaya devam ediyor. Özellikle lise ve üniversite öğrencilerinin akın ettiği fuarda yazarlar gördükleri ilgiden memnun kaldılar.

Elazığ Belediyesi 1. Kitap Fuarı'na 9. gün Kahraman Tazeoğlu, İbrahim Ünsal, İbrahim Özbay, Mehmet Ali Çatal, Bilal Sami Gökdemir, Can Kemal Özer, Mine Sota, M.Rise, Aylin Ay, Nazan Arısoy, Meriç İzgi, Semih Öztürk, Buse Pendaz, Murat Tavlı, Fırat İzgi, Burak Özdemir, Filiz Puluç, Oğuzhan Ertul, Ozan Bodur, Dilara Keskin, Emre Gül, Koray Yersüren,Yusuf Piliç, Fatih Duman,Yasemin Balcı ve Hayri Yıldırım katılarak söyleşi gerçekleştirdi.

 

"ORGANİZASYONUN BAŞARISI KATILIM SAYISINI ARTIRDI"

 

Birçok ilde düzenlenen kitap fuarı etkinliğinin Elazığ'da ilk defa yapılıyor olmasına rağmen katılım sayısının fazla olma nedenini, organizasyonun başarısına ve vatandaşların okuma bilincinin yüksek oluşuna bağlayan yazarlar, önce kitaplarını imzaladılar sonra da kitap dostlarıyla söyleşi gerçekleştirdiler.

Aralarında Elazığ'a ilk defa gelen yazarların da bulunduğu fuarında halkın ilgisinin yüksek oluşu, yayınevi ve yazarlar tarafından umut verici bir durum olarak nitelendirildi. Anadolu'nun birçok yerinde kitap fuarlarına katıldıklarını; ancak heyecanın bu kadar yüksek yaşandığı tek şehrin Elazığ olduğunu belirten yazarlar, gelenekselleşecek olan kitap fuarına davet edildikleri her an gururla geleceklerini söylediler.

 

KAHRAMAN TAZEOĞLU'NA YOĞUN İLGİ

 

Kayıp Yüzyılın Prensesi, Yaralı, Vazgeçtim, Araz, Bambaşka, Bukre, Aşkla Kal, Allah'a Emanet Ol, Mavi Ev ve birçok eserin yazarı olan Kahraman Tazeoğlu, Elazığ Belediyesi 1. Kitap Fuarı'nın dokuzuncu gün konuğu oldu.

Elazığ'ın çok okuyan bir şehir olduğunu ve her gelişinde daha fazla okuyucu kitlesi ile karşılaştığını vurgulayan yazar Tazeoğlu, fuarda önce imza günü sonra da "Aşk ve Kitap" konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Söyleşi sonrası kitapseverlerle birebir sohbet eden Tazeoğlu sevenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başta Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eden Tazeoğlu, en yakın zamanda Elazığ'a tekrar gelmek istediğini söyledi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor