Advert

YANILMAZ: KÜLTÜR PARK GİBİ BİR YER YAPARIZ

YANILMAZ: KÜLTÜR PARK GİBİ BİR YER YAPARIZ
YANILMAZ: KÜLTÜR PARK GİBİ BİR YER YAPARIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 224 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınma konusu ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınacağı yer belirlendiğinde akabinde yapım ile ilgili çalışma olacak” dedi.

Elazığ’ın pilot illerinden bir tanesi olduğunu belirten Yanılmaz, “Elazığ Belediyesi olarak üzerimize düşen görevler olduğunda destek veriyoruz. Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınacağı yer belirlendiğinde akabinde yapım ile ilgili çalışma olacak. Küçük Sanayi Siyesi taşınınca, biz Elazığ Belediyesi olarak yükün altına gireriz, krediyi alırız ve orayı Kültür Park gibi bir yer yaparız. Burası belediyeye verilir mi, verilmez mi bilemeyiz. Esnafımızın görüşü, isteği önemlidir. Elazığ ile ilgili gelişim planımız var. Gelişme planımız içerisinde OSB’nin, sanayi sitesinin yeri belli. Esnafımız güzel bir yere kavuşmuş olacak. O yerler içinde mükemmel bir kültür park yaparak o çevrenin nefes almasına vesile olacağız” diye konuştu.

Fuar yerleri konusunda da açıklama yapan Yanılmaz, “Tarım fuarını, inşaat fuarını orada geçici olarak düzenliyoruz. İlbank’la görüşmemiz devam ediyor. O alanı ortak otopark olarak düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAYMAKAM GÜNDOĞDU ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ
KAYMAKAM GÜNDOĞDU ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ
FIRAT EDAŞ KARAKOÇAN’DA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
FIRAT EDAŞ KARAKOÇAN’DA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ