Advert

GÜRGÖZE: KONGREMİZE BAŞBAKAN YILDIRIM DA KATILACAK

GÜRGÖZE:  KONGREMİZE BAŞBAKAN YILDIRIM DA KATILACAK
GÜRGÖZE:  KONGREMİZE BAŞBAKAN YILDIRIM DA KATILACAK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 432 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ ilçe başkanlıkları kongreleri tamamlandı. 8 ilçede kongrelerini tamamladıklarını belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Bir ilçemize atama yaptık, bir ilçemize daha atama yaparak başkanını belirleyeceğiz. Son olarak 21 Ekim’de Merkez ilçe kongremizi yapacağız. Bu kongremize Başbakanımız Binali Yıldırım da katılacak” dedi.

AK Parti İl Başkanı Gürgöze, partilerinin yeni döneme en iyi şekilde hazırladığını belirterek şunları söyledi: “Elazığ’daki teşkilatlarımızın yenilenmesi süreci kapsamında ilçe başkanlıkları kongrelerini tamamladık. Son olarak Merkez İlçe Başkanlığı kongremizi yapacağız. 21 Ekim’de gerçekleştireceğimiz kongremize Başbakan Binali Yıldırım ve bazı bakanlar katılacak. Biz de bu kongre ile ilgili olarak hazırlıklarımızı devam ettiriyoruz. Başbakanımız ilimizde bulunacağı süre içinde bazı açılış ve temaslarda da bulunacak. Bu konudaki programı da Başbakanlığımıza gönderdik. Kesinleşmesini bekliyoruz.

Merkez İlçe Başkanlığı kongresi ile ilçe başkanlıkları kongre sürecimizi tamamlamış olacağız. Daha sonra il başkanlığı kongremizi yapacak ve bu süreci tamamlamış olacağız.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu