Advert

GÜL: FUARLARIN ELAZIĞ EKONOMİSİNE KATKISI BÜYÜK

GÜL: FUARLARIN ELAZIĞ EKONOMİSİNE KATKISI BÜYÜK
GÜL: FUARLARIN ELAZIĞ EKONOMİSİNE KATKISI BÜYÜK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 653 kez okundu.

 

Neslihan ÇARIKÇI

İnşaat Mobilya Dekorasyon Teknolojileri Fuarı’nda yerini alan Ofis M Büro mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gül, “Fuarların Elâzığ’ın ekonomisine katkısı büyük” dedi.

Fuarların Elâzığ’ın ekonomisine katkısının büyük olduğunu ifade eden Gül, “Fuarların hem ekonomik olarak hem de turizm olarak bölgeden gelen ziyaretçiler düşünüldüğünde ilimize ciddi katkıları olduğunu düşünüyorum. Biz ilk defa fuara katılıyoruz. Büro mobilya sektöründe 26 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Fuarda da yerimizi aldık. İlgi alaka gayet güzel” dedi.

Ofis M Büro Mobilya olarak bölgeye hitap ettiklerini belirten Gül şunları kaydetti: ”Firmamız özellikle resmi kurumlara ürün vermektedir. Tunceli, Bingöl, Malatya ve Diyarbakır başta olmak üzere bölgedeki pek çok şehrimize hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Elazığ fuarları sevdi. Fuardan memnunuz, vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Fuarın kurulması ve yapılması için emek veren herkese teşekkür ediyorum. Fuarımızın en güzel tarafı Elazığlı firmaların fuarı sahiplenmiş olmasıdır. Burada yer alan üreticiler Elâzığ’da üretim yapan ve bölgeye hitap eden firmalardır. Tabi bu durum bizleri oldukça memnun ediyor.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN PAKDEMİRLİ'DEN ELAZIĞ'A MÜJDE!
BAKAN PAKDEMİRLİ'DEN ELAZIĞ'A MÜJDE!
“Tarım bana göre savunma sanayisinden de önemli
“Tarım bana göre savunma sanayisinden de önemli"