8. ULUSLARARASI İLERİ TEKNOLOJİLER SEMPOZYUMU YAPILDI

8. ULUSLARARASI İLERİ TEKNOLOJİLER SEMPOZYUMU YAPILDI
8. ULUSLARARASI İLERİ TEKNOLOJİLER SEMPOZYUMU YAPILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 210 kez okundu.

Fırat Üniversitesi 8. Uluslararası İleri Teknolojiler Sempozyumuna ev sahipliği yaptı.

Atatürk Kültür Merkezi‘nde düzenlenen sempozyumun açılışına, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zühtü Hakan Akpolat, Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Niyazi Özdemir, öğretim üyeleri, öğrenciler ve çeşitli üniversitelerden çok sayıda bilim insanı katıldı.

Sempozyumun açılış konuşmasını yapan  Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı ve Teknoloji Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Niyazi Özdemir, 4 gün sürecek olan sempozyumda, 800 sözlü ve 120’si poster olmak üzere toplam 920 bildirinin sunulacağını söyledi.

Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zühtü Hakan Akpolat ise, ileri teknolojinin insan yaşamındaki etkilerinin düşünüldüğünde, insanlığa fayda üreten, daha rahat, medeni ve konforlu yaşamamızı sağlayan teknolojik ilerleme ve gelişmeler olduğunu kaydetti.

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci de, sempozyumun başarılı geçmesini dileyerek, sempozyuma ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından sempozyuma destek verenlere plaket takdimi ile Endüstri 4.0 paneli gerçekleştirildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDEN YETİM ÇOCUKLARA KARNE ETKİNLİĞİ
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDEN YETİM ÇOCUKLARA KARNE ETKİNLİĞİ