Advert

MİSLAND ARTIK AVCIL YAPI’NIN

MİSLAND ARTIK AVCIL YAPI’NIN
MİSLAND ARTIK AVCIL YAPI’NIN İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1909 kez okundu.

MİSLAND ARTIK AVCIL YAPI’NIN

MİS Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ, 37.725 m²  MİSLAND arsasının içerisindeki Amfi Tiyatro ve Osmanlı Lokantası’nı da içinde barındıran 11.000 m² arsa üzerinde imal edilecek lüks sitedeki Elazığ’ın en güzel full akıllı, full ankastreli ve geniş sosyal tesislere sahip brüt 220 m² dairelere karşılık “Taşınmaz Satış Vaadi ile Arsa Payı Kat Karşılığı” sözleşmesi ile Elazığ’da prestijli projeler üretmekte olan AVCIL Grup’un bünyesindeki AVCIL Yapı LTD. ŞTİ’ye verildiğini söyledi.

Projeye 2018 yılında başlanacağını, en geç 2021 yılı sonunda yani 4 yıl içinde tamamlanmış olacağını belirten Demirbağ, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bilindiği üzere Misland’ın satışı veya müteahhide verilmesi için görüşmelerimizin devam ettiğini siz değerli kamuoyu ile daha önce paylaşmıştık. Beş ayrı yer ile görüşmemiz devam ederken, AVCIL Yapı İnşaat da talip oldu. AVCIL Grup’la görüşmelerimize, 30 Ağustos’ta başladık ve bilahare 6 Eylül’de olgunlaşarak 7 Eylül’de ön protokol imzaladık.

1 KASIM’DA SÖZLEŞME İMZALANDI

Avcıl Yapı ile ön protokol çerçevesinde görüşmeler devam ederek detaylar netleştirilmiş ve 1 Kasım 2017’de sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme sonrası da gerekli hazırlıklar ve detaylar görüşülerek 27 Kasım’da, alışveriş merkezi de dahil, yer teslimi yapılmıştır. Konu hakkında ortaklarımız da dün SMS yoluyla bilgilendirilmiş olup bugün de kamuoyunu bilgilendirmiş oluyoruz.

Özet olarak 37.725 m² Misland arsamız içerisindeki Amfi Tiyatro ve Osmanlı Lokantası’nı da içinde barındıran 11.000 m² arsa üzerinde imal edilecek lüks sitedeki şehrimizin en güzel full akıllı, full ankastreli ve geniş sosyal tesislere sahip brüt 220 m² dairelere karşılık ‘Taşınmaz Satış Vaadi ile Arsa Payı Kat Karşılığı”’ sözleşmesi ile şehrimizde prestijli projeler üretmekte olan AVCIL GRUP’un bünyesindeki AVCIL Yapı Ltd. Şti’ye verilmiştir. Projeye 2018 yılında başlanacak olup en geç 2021 yılsonunda yani 4 yıl içerisinde tamamlanmış olacaktır.

YÜZDE 50 DAHA KÂRLI BİR ANLAŞMA OLDU

Allah başta tüm ortaklarımız olmak üzere tüm taraflara ve paydaşlara hayırlı etsin inşallah. Bu projeyi üstlenen AVCIL Yapı İnşaata da başarılar ve bol kazançlar dilerim. Yönetim Kurulu Başkanı olarak ortaklarımıza da mesajım şudur; Önceki iade olan satıştan % 50 daha kârlı bir anlaşma oldu. Allah tüm paydaşlarımıza hayırlı etsin inşallah.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X