Advert

BALCI: KİOSK DESTEKLİ YÖNLENDİRME SİSTEMİNE GEÇİLDİ

İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü, KİOSK Destekli Danışan Yönlendirme Sistemi’ne geçerek teknolojiye ayak uydurdu. Bu sistem sayesinde işlemler artık çok daha hızlı bir şekilde verilebilecek.

BALCI:  KİOSK DESTEKLİ YÖNLENDİRME SİSTEMİNE GEÇİLDİ
BALCI:  KİOSK DESTEKLİ YÖNLENDİRME SİSTEMİNE GEÇİLDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 743 kez okundu.

İŞKUR ELAZIĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE HİZMET ALMAK ÜZERE GELEN, İŞ ARAYAN VE İŞVERENLERE DAHA HIZLI VE SİSTEMATİK HİZMET SUNUMU SAĞLAYABİLMEK AMACIYLA YENİ BİR SİSTEME GEÇİLDİĞİNİ BELİRTEN İŞKUR İL MÜDÜRÜ BALCI:

KİOSK DESTEKLİ YÖNLENDİRME SİSTEMİNE GEÇİLDİ

 

İzzet TUMAY

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Elazığ İl Müdürü Abdullah Balcı, İl Müdürlüğü olarak KİOSK Destekli Danışan Yönlendirme Sistemi’ne geçerek gelişen teknolojiye ayak uydurduklarını, bu sitem sayesinde işlemlerin artık çok daha hızlı bir şekilde verilebileceğini söyledi.

Konuyla ilgili olarak gazetemiz Haber Müdürü İzzet Tumay’a ‘özel’ açıklamada bulunan İŞKUR Elazığ İl Müdürü Abdullah Balcı, kurum olarak Elazığ’da en iyi ve en kaliteli hizmeti verme ve vatandaşların işlemlerini en kısa sürede yapmalarını sağlamak adına mesai mefhumu gözetmeden çalışmalara devam ettiklerini, bu çalışmaların yanında teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak ve teknolojinin getirdiği kolaylıkları vatandaşların hizmetine sunmak için çaba gösterdiklerini belirterek, “İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü olarak KİOSK Destekli Danışan Yönlendirme Sistemi’ne geçerek gelişen teknolojiye ayak uydurduk. Bu sitem sayesinde işlemler artık çok daha hızlı bir şekilde verilebilecek” dedi.

 

‘KİOSK (SIRAMATİK) KULLANIMINA GEÇMİŞ BULUNMAKTAYIZ’

 

İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü olarak teknolojik yenilikleri yakından takip ettiklerini, bu kapsamda kurum olarak KİOSK ile Danışan Yönlendirme Sistemi’ne geçtiklerini belirten Balcı, şöyle konuştu: “İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü olarak yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu kapsamda kuruma yerleştirilen KİOSK ile Danışan Yönlendirme Sistemi’ne geçmiş bulunmaktayız. Teknolojik gelişmeler hızlı bir şekilde devam ederken, birçok kamu kurumları yeni gelişmeleri takip ederek KİOSK (sıramatik) kullanımına geçmiş bulunmaktadır. Geçmişten günümüze hızlı bir değişim ve gelişme gösteren kurumumuz güncel gelişme ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

 

ZAMAN KAYBI ORTADAN KALKTI

 

Bu anlamda; İŞKUR’a hizmet almak üzere gelen iş arayan ve işverenlerimize daha hızlı ve sistematik hizmet sunumu sağlayabilmek amacıyla KİOSK Destekli Yönlendirme Sistemi kullanılmaya başlanmıştır. Yeni uygulamaya konulan KİOSK Danışan Yönlendirme Sistemi’ne hiç kimseyle muhatap olmadan TC kimlik numarasını yazarak daha hızlı ve zaman kaybı olmadan kurumumuzdan destek ve danışmanlık alan işverenlerimiz, diğer taraftan iş arama süreçlerine katılan iş arayanlar, işsizlik sigortası ve meslek yetiştirme kursu başvuruları, kendi işini kurmak isteyen girişimci kursları başvuruları ve engelli danışanlarımızın firma görüşmeleri daha düzenli ve nitelikli hale getirilmiştir."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gakgoş sahasında 'ES'ti!
Gakgoş sahasında 'ES'ti!
Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi
Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi