Advert

ŞEKERLİSOY: DAHA İYİSİNİ YAPMANIN ÇABASINDAYIZ

ŞEKERLİSOY:  DAHA İYİSİNİ YAPMANIN ÇABASINDAYIZ
ŞEKERLİSOY:  DAHA İYİSİNİ YAPMANIN ÇABASINDAYIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 863 kez okundu.

ANADOLU HASTANESİ'NİN VERDİĞİ HİZMETİN KALİTESİ BAKANLIKÇA TESCİLLENDİ. HİZMETİN KALİTESİNİ ARTIRMAYA YÖNELİK GİRİŞİMLER DEVAM EDİYOR. ŞEKERLİSOY:

DAHA İYİSİNİ YAPMANIN ÇABASINDAYIZ

 

İrfan ARSLAN

Elazığ’da sağlık alanında hizmet veren Anadolu Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 95.3 puanla özel hastaneler içinde en kaliteli hizmet veren hastane olarak belirlendi.

Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerlisoy, 2008 yılında kurulan hastanelerinin kısa sürede önemli bir mesafe kat ettiğini, sağlık alanında verdikleri hizmetin kalitesinin artırılması adına çalışmalarının devam edeceğini belirterek şunları söyledi: “Hastanemizin Bakanlık tarafından yapılan değerlendirmede aldığı sonuç bizi mutlu etmiştir. Bu tabloyu korumak adına hizmetlerimizi sürekli olarak artırmanın çabası içindeyiz. Hastanemizde göreve başlayan Uzm. Dr. Gülşen Kutluer’in de aramıza katılması ile kadın doğum servisindeki hizmetin kalitesi daha da artacaktır.”

Anadolu Hastanesi'nde göreve başlayan Uzm. Dr. Gülşen Kutluer de böylesine bir hastanede göreve başlamasının kendisini mutlu ettiğini belirterek, "Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Ankara'da uzmanlık çalışmalarımı yaptım. Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Anadolu Hastanesi'ne geldim. Burada kadın doğum servisinde laparoskopik ve diğer kapalı cerrahi müdahalelerde bulunmanın hastalarımıza şifa dağıtmanın çabasında olacağım” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gakgoş sahasında 'ES'ti!
Gakgoş sahasında 'ES'ti!
Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi
Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi