Advert

BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI’NA İDDİALI ADAY

BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI’NA İDDİALI ADAY
BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI’NA İDDİALI ADAY İRFAN ARSLAN
Bu içerik 761 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Hanım Pehlivan yapmış olduğu basın toplantısında Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası başkan adaylığını açıkladı.

30 yıldır mesleğin içinde olduğunu ve Türkiye’nin pek çok yerinde topuz eğitimi verdiğini belirten Hanım Pehlivan, “Mensubu olduğum mesleğin toplum içerisinde hak ettiği değerine yeniden kavuşması için aday oldum” dedi.

Mevcut yönetimin çalışmalarını yetersiz bulduğunu aktaran Pehlivan, “Başkan olduğum takdirde sektörde sigortasız eleman çalıştırılmaması için önemli tedbirler alacağız. Çalışma saatleri ve pazar tatillerinin düzenlenmesi ile cam ve vitrinlerdeki yazı ve fiyat tarifelerini ele alarak çözümler sunacağız. Mesleki eğitim seminerleri düzenleyerek KOSGEB ve AB destekli projeleri hayata geçireceğiz. Üyelerimizin finansal kredi sorunlarını, TOKİ ile konut sorunlarını çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

Pehlivan meslektaşlarına seslenerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok değerli meslektaşlarımdan ricam, seçimlerini hatır gönül ilişkilerine göre değil geleceklerini düşünerek yapsınlar. 2018 başkanlık seçimlerinde kazandığımız takdirde, sorunlarla kavrulmakta olan Berberler ve Kuaförler Odası’nın asıl kimliğine kavuşması adına tüm esnaf ve sanatkâr meslektaşlarımızın emrinde ve hizmetinde olacağız. Odamız yeni kimliği ile sorun kapısı olmaktan çıkıp çözüm ortağı olan bir adres olacaktır. Mesleki problemlere ve mevcut sistem ve yönetimden kaynaklanan sıkıntıların çözümü noktasında ve Elâzığ’da eğitimli yeni nesilleri sektöre kazandırmak amaçlı aday oldum. Gerek memleketimize gerekse asil meslektaşlarım için hayırlara vesile olmasını temenni eder, sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık