Advert

NAMLI'YA ÖNEMLİ GÖREV

NAMLI'YA ÖNEMLİ GÖREV
NAMLI'YA ÖNEMLİ GÖREV İRFAN ARSLAN
Bu içerik 952 kez okundu.

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi Elazığ’ın başarılı doktorlarından Uz. Dr. Mustafa Namlı, İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanmıştı. Namlı, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı ve Müdür Vekilliği görevine atandı.

Elazığ’ın başarılı doktorlarından Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi Uz. Dr. Mustafa Namlı, mart ayında İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanmıştı. Başarılı çalışmalarıyla göz dolduran Namlı, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı ve Müdür Vekilliği görevine atandı.

Evli 3 çocuk babası Dr. Mustafa Namlı, ilk, orta, lise öğrenimlerini Elazığ’da tamamladıktan sonra 1984 yılında üniversite hayatına İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladı. 1990 yılından günümüze kadar çeşitli önemli görevlerde bulundu. Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği ve Hastane Yöneticiliği görevlerini yürüttüğü dönemlerde ülkemizde 2002 yılında başlayan Sağlıkta Dönüşüm programı doğrultusunda; yataklı servislerdeki koğuş uygulamasından vazgeçilerek hasta odalarına geçildi. Tam otomasyon sistemine geçilmesi, modern ve konforlu servisler, bekleme alanları, yenilenmiş poliklinik binası, tescilli merkez laboratuvar, tescilli acil birimlerini kazandırdığı Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde hizmet içi eğitimler yoğunlaştırılarak dönüşüm politikasına uyumlu yapılan çalışmalar takdir toplamıştı. Dr. Namlı başarılı çalışmalarını İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nde sürdürmüş, kısa sürede önemli çalışmalara imza atarak, büyük takdir toplamıştı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X