Advert

ŞAFAK: ELAZIĞ’A YİNE ÇOK BÜYÜK BİR SEVGİYLE GELDİM

ŞAFAK: ELAZIĞ’A YİNE ÇOK BÜYÜK BİR SEVGİYLE GELDİM
ŞAFAK: ELAZIĞ’A YİNE ÇOK BÜYÜK BİR SEVGİYLE GELDİM İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1061 kez okundu.

ÜNLÜ SANATÇI AHMET ŞAFAK:

ELAZIĞ’A YİNE ÇOK BÜYÜK BİR SEVGİYLE GELDİM

Neslihan ÇARIKÇI

Önceki gün Elazığ Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen konserde sahne almak için Elazığ’a gelen ünlü sanatçı Ahmet Şafak HaberKent’e özel açıklamalarda bulundu.

Her Elâzığ’a geldiğinde aynı heyecanı hissettiğini belirten sanatçı yine çok büyük bir heyecan ve sevgi ile geldiğini söyledi.

Sanatçı Ahmet Şafak özellikle Harput’u çok sevdiğini ve tarihi dokusunu her geldiğinde hissetmek için gittiğini aktardı.

Sanatçı Şafak, “Elazığ’ı çok sevdiğimi yakınımdaki insanlar bilirler. Bende yine çok büyük bir sevgiyle geldim. Elazığ konserimle ilgili görüşmelere başladığımda hakikaten çok heyecanlandım. Elâzığ’ımızın Türkiye’mizin tarihi içerisindeki ehemmiyetini ve yerini bilen bir sanatçı olarak burada olmaktan Elazığlı insanlarımızın o müşfik, o sevgi dolu misafirperverliği ile yeniden görüşme imkanını bulmaktan mutluluk duyuyorum. Harput bambaşka bir mekan her geldiğimde mutlaka giderim yine gelir gelmez gittim. Harput’tan aşağıya baktığımda sadece Elazığ’ımıza değil, o tepelerden engin tarihimize de bakarım. Dolayısıyla Elazığ’da olmaktan son derece mutluyum. Bütün Elazığlılara en derin saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X