TURKCELL ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ SONA ERDİ HAZAR ÖZEL SPORCULAR'DAN ÜÇÜNCÜLÜK

TURKCELL ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ SONA ERDİ  HAZAR ÖZEL SPORCULAR'DAN ÜÇÜNCÜLÜK
TURKCELL ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ SONA ERDİ  HAZAR ÖZEL SPORCULAR'DAN ÜÇÜNCÜLÜK İzzet TUMAY
Bu içerik 209 kez okundu.

Eren KAYA

Elazığ Hazar Özel Sporcular Kulübü, Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesindeki Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi Play-Off müsabakalarında üçüncülüğü elde etti.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesindeki Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi Play-Off müsabakalarında Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü şampiyon oldu.

Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi Play-Off müsabakaları, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan üçüncülük ve final maçlarıyla sona erdi. Finalde Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü, Bursa Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü'nü 3-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Elazığ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü de Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü'nü 4-0 yenip, üçüncülüğü elde etti.

Play-Off'ta mücadele eden kulüplere kupa ve madalyaları Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın ile TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy tarafından verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDEN YETİM ÇOCUKLARA KARNE ETKİNLİĞİ
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDEN YETİM ÇOCUKLARA KARNE ETKİNLİĞİ