Advert

AKÇAKİRAZ-YENİCE YOLU ASFALTLANDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AKÇAKİRAZ-YENİCE YOLU ASFALTLANDI
AKÇAKİRAZ-YENİCE YOLU ASFALTLANDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 539 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Akçakiraz Beldesi Yenice Mahallesi'nde Elazığ Belediyesi tarafından yaptırılan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi. Yanılmaz’a, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, Yenice Mahallesi Muhtarı İsmail Teknetaş ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

2,5 kilometre uzunluğundaki yol Elazığ Belediyesi tarafından asfaltlanarak Elazığ-Diyarbakır çevre yoluna bağlandı. Yenice Mahalle Muhtarı İsmail Teknetaş, yolun çok bozuk olduğunu ve vatandaşların sıkıntı çektiğini belirtti. Teknetaş, "Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 1300 hanenin hayır duasını aldı. Bu hizmeti mahallemize kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum”dedi.

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ise, Akçakiraz Belediyesi olarak imkânlarının kısıtlı olduğunu ve bu hizmeti Başkan Yanılmaz sayesinde Yenice Mahallesi'ne kavuştuğunu belirtti. Kaya, “Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın olağanüstü katkılarıyla bugün 38 mahallesinin yanında Akçakirazımıza bu hizmeti sunması bizi son derece mutlu etmiştir. BSK dediğimiz sıcak asfalt finişer ile seriliyor. Bir belde belediyesinin, bir köy, bir mahallenin finişer asfalt serimi yapıldığı yerdeyiz. Hakikaten bizim kısıtlı imkanlarımızla bunları yapmamız mümkün değil ama büyükşehir olmadan bir büyükşehir edasıyla çalışan buralara kadar hizmet getirmek, katkı sunmak Elazığ Belediye Mücahit Yanılmaz’a ve çalışan ekibine yakışan bir davranıştı. Bugün Akçakirazımızda bir işbirliği, güç birliği, kader birliğinin bir örneğini görüyoruz” dedi.

 

YANILMAZ: İHTİYAÇLARI KARŞILAMANIN MÜCADELESİNİ VERİYORUZ

 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın 38 mahallesinin her caddesine her sokağına hizmet götürürken, beldelerin, ilçelerin de ihtiyaçlarını karşılamanın mücadelesini verdiklerini belirterek açıklamasında şunları söyledi: “Akçakiraz beldemizin Yenice Mahallesi’ndeyiz. Buraya BSK asfalt döküyoruz. Ama buradaki hemşerilerimizin yüzündeki tebessümü görmek inanın hizmete bedeldir, baktığımız şey de budur. Akçakiraz’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Biz elbirliğiyle şehrin bütün alanlarına hizmeti götürüyoruz. 38 mahallemizde hizmet yaparken, 38 mahallemizin her caddesine her sokağına hizmet götürürken, beldelerimizin, ilçelerimizin de ihtiyaçlarını karşılamanın mücadelesini veriyoruz. Bu çerçevede bugün Akçakiraz Beldemizin Yenice Mahallesi’ndeyiz. Vatandaşlarımız bundan sonra daha rahat bir şekilde buradan araçlarıyla geçme imkânına sahip olacaklar. Yaya yürüyenler tozdan dumandan kurtulmuş olacaklardır. Ben bu vesileyle özellikle sürücülerden bu güzel yollarda trafik kurallarına uymalarını istiyorum. Biz güzel yolları yapıyoruz, ancak yollarda hız yapıyorlar, trafik kurallarına uymuyorlar. Ben vatandaşlarımızdan trafik kurallarına uymalarını istiyorum. Yolun güzelliği size bir zarar vermesin sizin mutluluğunuzu arttırsın. Bu duygu ve düşüncelerle bu yolun Akçakiraz’ımıza ve Yenice Mahallemize hayırlı uğurlu olsun.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU